Powrót do
galerii
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011
22 czerwca 2011r
Powrót do strony
głównej

Kolejny rok szkolny szybko minął… jesteśmy o rok starsi i mądrzejsi. Przed nami wspaniałe, cudowne wakacje pełne słońca, radości i wolnego czasu.!!! Spotkamy się za dwa miesiące, wypoczęci i gotowi do zdobywania nowej wiedzy.
Jednak najpierw musimy pożegnać ten „już” były rok szkolny.

A tak wyglądało zakończenie roku szkolnego 2010/2011.

Spotkaliśmy się o godz. 9.00 na sali gimnastycznej, gdzie po raz ostatni w rolach głównych wystąpili nasi koledzy i koleżanki z kl. VI. „Szóstaki” zrobili nam niespodziankę- emitowali film, w którym ukazali siebie. Film był zabawny, pełen humoru i ciekawych sytuacji. Było dużo śmiechu, a także łez wzruszeń, bo kolejni wspaniali uczniowie opuszczają mury naszej wspaniałej szkoły. Były przemówienia, pożegnania i łzy, świadectwa z wyróżnieniem i wpisy do złotej księgi uczniów ze szczególnymi osiągnięciami. I pamięć o wspaniałej osobie śp Romanie Klimas - wieloletniej nauczycielce, która kochała dzieci całym sercem, dyrektorze szkoły, przyjaciółce, która odeszła od nas 23.09.2010 r., po długotrwałej chorobie. Pani dyr. Renata Pawłat wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Bardzo miłym akcentem było wręczenie nagrody pieniężnej w wysokości 500zł. ufundowanej przez serdecznego przyjaciela szkoły p. Kazimierza Gocka dla ucznia, który uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole. Nagrodę otrzymała Klaudia Pawłat - śr. 5,55.

Gratulujemy!

Jesteśmy wdzięczni p. K.Gockowi za wsparcie i motywację dla uczniów, chcących osiągać wysokie wyniki w nauce.

Rada Pedagogiczna

Następnie uczniowie udali się na ostatnie spotkania z wychowawcami, a później udali się do domów, by móc pochwalić się rodzicom swoimi cenzurkami, a następnie korzystać z upragnionych beztroskich dni.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Opracowała: BS


Kliknij na obraz, aby powiększyć