Powrót do
galerii
Wigilia
- 18 grudnia 2011r
Powrót do strony
głównej

W imieniu społeczności szkolnej, Koła Gospodyń Wiejskich i Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzechcie pani dyrektor Renata Pawłat serdecznie powitała wszystkich miłych gości przybyłych na wieczór wigilijny i podziękowała za przyjęcie zaproszenia. Gorąco powitała:

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, to czas rodzinnego ciepła i życzliwości, ale to również czas, kiedy wspominamy naszych najbliższych, którzy odeszli. My jako społeczność szkolna zawsze będziemy pamiętać o naszej ukochanej p. dyrektor śp. Romie Klimas, której zawdzięczamy tradycje wigilijnych spotkań w naszej szkole. To ona wniosła w mury tej szkoły atmosferę rodzinnego ciepła i życzliwości.
W atmosferę i magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie przygotowani pod kierunkiem p. Beaty Skibińskiej i p. Ryszarda Mikołajczyka. Dekorację wykonała p. Barbara Śpiewak. Symboliczną - poetycką wigilię dedykowali wraz z najlepszymi życzeniami wszystkim przybyłym Gościom, dyrekcji szkoły, gronu pedagogicznemu i pracownikom administracji. Po występie pani dyrektor podziękowała dzieciom, które otrzymały gromkie brawa od publiczności. Łamiąc się symbolicznie opłatkiem z jednym z uczniów pani dyrektor złożyła im życzenia pogodnych, ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz góry prezentów pod choinką. Wszystkim obecnym na sali życzyła rodzinnego ciepła, miłości i wzajemnej życzliwości oraz wszelkich łask bożych od narodzonego Dzieciątka Jezus na święta i nadchodzący 2012r.

Bardzo miłym akcentem w tym szczególnym dniu było uhonorowanie pani dyrektor Renaty Pawłat za zasługi odznaczeniem, które wręczył p.  Edmund Goździewicz w imieniu Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Sieradzu.


Kliknij na obraz, aby powiększyć