Powrót do
galerii
Wycieczka do figloraju „Bajkowa Kraina”
2 marca 2012r.
Powrót do strony
głównej


Dnia 2 marca 2012r. grupy przedszkolne wraz z „zerówką” i częścią klasy I wybrały się do figloraju „Bajkowa Kraina” w Sieradzu. Opiekunami wycieczki były: p. Małgorzata Kowalczyk, p. Bogumiła Nowakowska, p. Izabela Pawlińska i p. Jolanta Perdek.
Od samego rana dzieciom towarzyszyły gorące emocje, a rozmowom o wycieczce nie było końca. Jeszcze tylko pogadanka o zasadach bezpiecznej podróży i zabawy w figloraju, solenne obietnice ich przestrzegania, i można było wsiadać do autokaru. Wreszcie dotarliśmy na miejsce i dzieci mogły oddać się swobodnej zabawie – w basenie z bajecznie kolorowymi kulkami, na zjeżdżalniach, trampolinie czy ściance wspinaczkowej. Radość dzieci była wielka, niektórym trudno było nawet usiąść na chwilę, by się posilić czy ochłonąć.
Dwie godziny szybko minęły - teraz suszarki poszły w ruch, rozpoczęło się gorączkowe poszukiwanie części garderoby ;) Zmęczeni, lecz szczęśliwi powróciliśmy do szkoły. Obiad smakował jak nigdy! Z pewnością wspomnienie tej beztroskiej zabawy na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Opracowała: Małgorzata Kowalczyk


Kliknij na obraz, aby powiększyć