Sprawozdanie z zawodów
10 marca 2012r.
Powrót do strony
głównej

W dniu 10 marca 2012 w Zespole Szkół Zawodowych w Zapolicach odbyły się zawody sportowe w mini piłce siatkowej. Nasza Szkoła brała również udział w tych zmaganiach. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Zawody rozpoczęły się o godz. 9.30 a zakończyły o 13.00.
Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach do mini piłki siatkowej. Każdy mecz był sędziowany przez dwóch sędziów: p. Marka Lorenca i p. Magdalenę Lorenc. Dzieci podczas trwania zawodów miały zapewniony posiłek i napoje. Uczniowie z naszej szkoły zdobyli wysokie miejsca w klasyfikacji ogólnej I i III miejsce. Na koniec zawodów zostały wyczytane dwie osoby z naszej Szkoły: Aneta Witczak i Patryk Myśliwiec, którzy zdobyli nagrody dla najlepszego zawodnika turnieju - siatkarki i siatkarza . Uczniowie nagrodzeni zostali medalami i pucharami dla szkoły. Opiekę nad uczniami naszej szkoły pełniła p. Aleksandra Rubajczyk – nauczycielka wychowania fizycznego.

Opracowała: Aleksandra Rubajczyk