Powrót do
galerii
Festyn Rodzinny
- 26 maja 2012r
Powrót do strony
głównej

Z inicjatywy Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Rzechcie przy ogromnym zaangażowaniu druhów z OSP i pań z KGW w Rzechcie 26 maja 2012r. odbył się Festyn Rodzinny. Społeczność szkoły również zaangażowała się w to przedsięwzięcie. Nauczyciele przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców.
Impreza rozpoczęła się koncertem piosenek i tańców w wykonaniu naszych najmłodszych dzieci: przedszkolaków i uczniów klas I – III. Dzieci zachwyciły swoich bliskich wesołymi piosenkami i skocznymi, tanecznymi układami. Aktorzy z teatrzyku szkolnego w humorystyczny sposób przedstawili Pokaz Mody wzbudzający wśród widzów ogromny śmiech i gromkie brawa. Nasze dzieci to prawdziwi artyści. Ci, którzy pragnęli na kilka minut stać się sławną osobowością z show biznesu, mogli wystąpić w mini playback show. Chętnych nie brakowało. Gościła Madonna, Michael Telo, Justin Biber, Doda, zespół Kombi i wiele innych artystów. Zabawą dla dzieci było również malowanie buzi. Pojawiło się wiele motyli, kwiatów, Spider – Manów biegających z uśmiechem na twarzy.

Nie mogło również zabraknąć konkursów dla rodziców, w których czekały na nich ciekawe nagrody:

Atrakcją dla dzieci okazał się również występ grupy karate p. Grzegorza Kasprzykowskiego. Chłopcy mogli spróbować swoich sił w tym „twardym” sporcie. W czasie trwania festynu rodzice mieli możliwość zakupu prac plastycznych i koszulek Euro 2012 wykonanych przez dzieci oraz wziąć udział w loterii fantowej. Na wszystkich czekały także kiełbaski z grilla, pyszna grochówka, pajda chleba ze smalcem i ogórek oraz pyszne, domowe ciasta. Wszyscy bawili się znakomicie. Po rodzinnym festynie dorośli mogli bawić się przy skocznej muzyce na zabawie tanecznej. Dochód z imprezy został przekazany na potrzeby dzieci Szkoły Podstawowej w Rzechcie. Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, druhom z OSP i członkiniom KGW w Rzechcie za ogromne zaangażowanie w organizację Festynu Rodzinnego oraz wsparcie dla szkoły.

Podziękowania kierujemy również do naszych sponsorów, którzy okazali wielkie SERCE wywołując uśmiechy na twarzach dzieci i przyczynili się do integracji środowiska lokalnego:

„Radość dziecka to największe szczęście dla nas - dorosłych”

DZIĘKUJEMY !!!!!

Opracowała: Renata Pawłat


Kliknij na obraz, aby powiększyć