Powrót do
galerii
Dzień Mamy i Taty
18 czerwca 2013r.
Powrót do strony
głównej


Dla Mamy i Taty
Dla kogo te kwiaty?
Dla Mamy i Taty.
Od kogo bukiecik?
Od nas – grzecznych dzieci.
Gdzie je zerwałyście?
Na łące, oczywiście.
A kiedy zbierane?
W słoneczny poranek.
Czemu je dziś przynosicie?
Bo Mamusię i Tatusia kochamy nad życie.


Dzień Mamy i Taty to dla każdego rodzica szczególne święto w ciągu roku. W tym roku obchodziliśmy je w naszej szkole w dniu 18 czerwca 2013r. za sprawą przedszkolaków oraz uczniów klasy I, przygotowanych przez wychowawczynie: p. Izabelę Pawlińską, p. Jolantę Perdek, p. Małgorzatę Kowalczyk oraz p. Bogumiłę Nowakowską.
W dniu tym dzieci inscenizacją, wierszami i piosenką wyraziły zgromadzonym rodzicom swoją miłość i wdzięczność. Miłych gości powitała Pani Dyrektor Renata Pawłat. Później scena należała już do młodych artystów. Kolorowo ubrane przedszkolaki prezentowały swoje talenty artystyczno-wokalne w przedstawieniu „Chodź, pomaluj mój świat”. Mamusie i tatusiowie pękali z dumy widząc swoje szkraby podczas występu, a dzieci mogły poczuć się jak prawdziwe „gwiazdy” w blasku fleszy. Potem zaprezentowali się pierwszoklasiści. Zaśpiewali dla rodziców i złożyli im życzenia w formie żartobliwych wierszyków. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech, oklaskom nie było końca, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. A atmosfera była naprawdę gorąca. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek.

Z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty, wychowawcy i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Rzechcie składają wszystkim Rodzicom serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, zadowolenia z postępów swoich dzieci oraz wielu radosnych chwil w życiu. Mamy nadzieję, że ten radosny, kolorowy występ z okazji Dnia Mamy i Taty na zawsze pozostanie w Ich pamięci.

Opracowała: Małgorzata Kowalczyk

Kliknij na obraz, aby powiększyć