Powrót do
galerii
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013
28 czerwca 2013r.
Powrót do strony
głównej


28 czerwca 2013 roku po raz ostatni rozbrzmiał dzwonek szkolny, który tym razem nie zwiastował rozpoczęcia lekcji, tylko zakończenie roku szkolnego. Na początek wszyscy udali się do kaplicy na uroczystą mszę świętą na zakończenie roku szkolnego. Później uczniowie wraz z wychowawcami udali się do szkoły.
Tam nastąpiło pożegnanie uczniów klasy VI, którzy po raz ostatni w naszej Szkole uczestniczyli w uroczystości pożegnania roku szkolnego. Były przemowy, podziękowania, życzenia i piosenki wakacyjne, kwiaty dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz „Niezbędnik absolwentów” przygotowany przez uczniów klasy V i wychowawcę p. Marka Lewandowskiego. I… upragnione świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Po uroczystym pożegnaniu klasy VI, które przygotowała wychowawczyni szóstoklasistów – p. Beata Skibińska wraz z wychowankami i rodzicami, nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw i nagród oraz listów gratulacyjnych dla rodziców. Do „Złotej Księgi” wpisał się Dominik Kuśmierczak za uzyskanie powyżej 30 punktów z testu kompetencji, świadectwo z wyróżnieniem i wzorowe zachowanie. Gratulujemy! Pani dyrektor Renata Pawłat gratulowała wyróżnionym wysokich wyników w nauce i zachęcała do dalszego zdobywania wiedzy. Byli też uczniowie, którzy otrzymali dyplomy za 100% frekwencję. Na koniec została wręczona Nagroda Dyrektora dla najlepszej uczennicy w szkole – Patrycji Felczerek. Pani dyrektor życzyła wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Opracowała: B.S.

Kliknij na obraz, aby powiększyć