Powrót do
galerii
Piłkarski turniej O Puchar wójta
październik 2013r.
Powrót do strony
głównej


Piłkarski turniej O Puchar wójta zorganizowany został w ramach Ogólnopolskiej kampanii „Boisko Orlik 2013” realizowanego przez Urząd Gminy w Sieradzu i kierowany był dla dzieci i młodzieży szkół Gminy Sieradz. Turniej ten pozwolił młodzieży aktywnie spędzić czas wolny, dał możliwość wspólnej zabawy i współzawodnictwa w tak popularnej i lubianej grze przez chłopców.

Nasza drużyna w składzie: Marcin Sujecki, Kamil Filipiak, Kacper Kaczmarek, Kacper Migdalski, Mikołaj Szewczyk, Wiktor Balcerzak, Sebastian Świderek, Adrian Floriańczyk, Damian Wawrzyniak, Maciej Kaczmarek
zajęła I miejsce i otrzymała Puchar Wójta Gminy Sieradz.

Udział w turnieju wpłynął pozytywnie nie tylko na rozwój fizyczny, ale również na charakter uczniów wpajając im takie cechy, jak; wola walki, zasady fair play, życzliwość wobec przegranych i wygranych, koleżeńskość, współpraca w zespole. Celem zorganizowanego turnieju, było również popularyzowanie zdrowego stylu życia. Organizacja turnieju przyczyniła się do popularyzacji piłki nożnej wśród uczniów, odciągnięcia uczniów od zagrożeń cywilizacyjnych, integracji uczniów poprzez poznanie się i uczestnictwo w zdrowej rywalizacji.


Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Opracowała: Aleksandra Rubajczyk

Kliknij na obraz, aby powiększyć