Powrót do
galerii
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
27 czerwca 2014r.
Powrót do strony
głównej

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - koniec roku szkolnego i początek wakacji. W tym dniu wszyscy byli radośni i bardzo zadowoleni. O godzinie 9 00 rozpoczęła się msza święta w kaplicy w Rzechcie.
Następnie już na sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość pożegnania roku szkolnego 2013/2014r. Trudne są chwile pożegnań, bo coś ściska za gardło i łza się kręci w oku. Pani dyrektor powitała wszystkich bardzo serdecznie, życząc udanych i bezpiecznych wakacji. Uczniowie klasy VI pod kierunkiem wychowawcy p. Beaty Skibińskiej przygotowali swoje ostatnie wystąpienie w murach naszej szkoły.

(...)„Cieszymy się, że udało nam się szczęśliwie zakończyć naukę w tej szkole, ale jednocześnie żal tych wielu wspaniałych dni, które się już nie powtórzą. Tu zostawiamy nasze dzieciństwo i wkraczamy w nowy, bardziej samodzielny etap nauki, dlatego lękamy się, jak będziemy sobie radzić? Mamy jednak w pamięci i sercu przestrogi naszych nauczycieli. Dzięki Wam będziemy się mniej potykać i mniej popełniać błędów. Teraz dopiero doceniamy Waszą troskę, cierpliwość i umiejętność przekazywania nie tylko wiedzy naukowej, ale takie życiowej. Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać. Dziękujemy Wam za Wasz trud i serce, jakie nam okazaliście”. (...)

Z wakacyjnymi pozdrowieniami uczniowie klasy VI zadedykowali piosenkę: „Lato, lato”. Uczniowie klasy V z wychowawcą p. Alicją Cieślak pożegnali absolwentów, wręczając Im kwiaty oraz chusteczkę wraz z praktyczną instrukcją obsługi. Było bardzo zabawnie! A potem przyszedł wyczekiwany przez wszystkich czas rozdania świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych i listów gratulacyjnych dla rodziców. W tym roku nagrodę Dyrektora za najlepszy wynik w nauce (5,73) otrzymała -Emilia Powałka. Specjalną nagrodę Dyrektora otrzymała Patrycja Wawrzyniak za 100% frekwencję w latach 2011 - 2013r. Gratulujemy!

Opracowała: Beata Skibińska

Kliknij na obraz, aby powiększyć