Powrót do
galerii
Powiatowy Turniej Piłki Nożnej
o Puchar Wicestarosty Zduńskiej Woli
29 listopada 2014r.
Powrót do strony
głównej

Dnia 29 listopada 2014 odbył się Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wicestarosty Zduńskiej Woli. Na rozpoczęciu sportowej imprezy stawiło się ponad 44 zawodników. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników + bramkarz. Spotkania rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. Opiekunem naszym była pani Aleksandra Rubajczyk, która zagrzewała nas do zdrowej i wytrwałej rywalizacji. Nasze drużyny zajęły wysokie noty.
W kategorii dziewczęta nasza drużyna w składzie: Marysia Jaworska (bramkarka), Monika Cieślak, Jga Jaźwińska, Natalia Majda, Wiktoria Wawrzyniak, Dominika Góra – zajęły II miejsce.
Najlepszą bramkarką turnieju została nasza uczennica Marysia Jaworska.
W kategorii chłopców, nasza szkoła wytypowała dwa zespoły. Jeden z nich w składzie: Maciek Kaczmarek, Wiktor Balcerzak, Kacper Mikołajczyk, Damian Wawrzyniak, Sebastian Świderek - zajęli II miejsce.
Najlepszym królem strzelców turnieju został Wiktor Balcerzak - uczeń naszej szkoły.
Drugi zespół w składzie: Czarek Krawczyk( bramkarz), Kacper Kaczmarek ,Adam Kowalczyk, Krzysiek Rakowski, Adrian Floriańczyk, Karol Świniarski zajęli III miejsce.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Czarek Krawczyk -uczeń naszej szkoły.
Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom i zaprosili już na kolejne spotkanie w przyszłym roku.

Ze sportowymi gratulacjami i dalszymi sukcesami
Koleżanki i koledzy

Kliknij na obraz, aby powiększyć