Powrót do
galerii
Sprawozdanie z Turnieju Mikołajkowego o Puchar Dyrektora Szkoły
5 grudnia 2014r.
Powrót do strony
głównej

W dniu 5 grudnia 2014r odbył się Szkolny Mikołajkowy Turniej w Mini Piłkę Ręczną o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wystartowało pięć zespołów. Była to zdrowa i ciekawa rywalizacja. Rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym. Zawodnicy bawili się znakomicie i wszyscy zachowywali zasadę gry fair play.
Puchar Dyrektora Szkoły (i tym samym zdobyli I miejsce i złote medale) wywalczył zespół w składzie: Maciek Kaczmarek, Wiktor Balcerzak, Sebastian Świderek, Kacper Migdalski, Czarek Krawczyk.
II miejsce i srebrne medale zdobył zespół; Kacper Kaczmarek, Adam Kowalczyk, Adrian Floriańczyk, Damian Wawrzyniak, Marcin Kubas.
III miejsce wywalczyli i otrzymali brązowe medale: Kacper Kaczmarek, Marysia Jaworska, Krzysiek Rakowski, Marcin Witczak, Daniel Sylwestrzak.
IV miejsce w rankingu i medale za udział w turnieju otrzymali: Piotrek Wawrzyniak, Szymon Marciniak, Karol Świniarski, Patryk Baraniecki, Łukasz Sylwestrzak.
V miejsce i medale za udział w turnieju otrzymali: Wiktoria Wawrzyniak, Monika Cieślak, Bartek Dobrzycki, Natalia Majda, Gabriela Luty.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych

Opracowała: Aleksandra Rubajczyk

Kliknij na obraz, aby powiększyć