Powrót do
galerii
Zawody sportowe w mini piłce nożnej
16 kwietnia 2015r.
Powrót do strony
głównej

W dniu 16 kwietnia 2015 w naszej szkole w Rzechcie odbyły się rozgrywki sportowe w mini piłce nożnej. Patronat nad turniejem sprawował Wójt Gminy Sieradz p. Jarosław Kazimierczak, wszyscy walczyli o Puchar Wójta Gminy Sieradz. Pani dyrektor Renata Pawłat powitała wszystkich zaproszonych gości i drużyny. W turnieju brało udział 7 drużyn; Szkoła Podstawowa z Dąbrowy Wielkiej, Kłocka, Charłupi Małej, Chojnego. Każda z drużyn pracowała na swój własny sukces.
Rozgrywki były prowadzone w systemie każdy z każdym. Nad poprawnością gry czuwał sędzia pan Piotr Tomala. Gra była fair play. Wszyscy się świetnie bawili i jednocześnie godnie ze sobą rywalizowali. A tak się kształtowały następujące wyniki i zajęte miejsca.
Szkoła Podstawowa z Dąbrowy Wielkiej zdobyła Puchar Wójta Gminy Sieradz i tym samym I miejsce.
Na drugim miejscu umiejscowiła się Szkoła Podstawowa z Kłocka. Trzecie miejsce zajęli sportowcy ze Szkoły Podstawowej z Chojnego. My jako gospodarze zajęliśmy IV i V miejsce w tabeli.
Na VI i VII miejscu usytuowali się sportowcy ze Szkoły Podstawowej z Charłupi Małej. Wszyscy mali sportowcy zostali nagrodzeni medalami. Najlepszym bramkarzem został uczeń naszej szkoły Maciej Kaczmarek, a królem strzelców uczeń ze szkoły z Kłocka Dawid Sobczak. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Aleksandra Rubajczyk

Kliknij na obraz, aby powiększyć