Powrót do
galerii
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
24 czerwca 2016r.
Powrót do strony
głównej

Ostatni dzień nauki to najradośniejszy dzień roku szkolnego. Po wielu miesiącach ciężkiej, owocnej pracy przychodzi czas odpoczynku i zabawy. A jednak co roku w tym dniu pojawiają się także smutne buzie i łzy. Uczniowie klasy szóstej wiedzą, że we wrześniu już nie powrócą do naszej szkoły, klasy i ławki. Pozostawią to, co znane i wyruszą w dalszą drogę.
Życzymy Wam bezpiecznego i radosnego odpoczynku, by pierwszego września, już w nowej szkole, z dużym zapasem sił przystąpić do pracy w nowym roku szkolnym.
Do Złotej Księgi Uczniów wpisała się Julia Górecka, która otrzymała bardzo wysokie wyniki na sprawdzianie kompetencji, świadectwo z wyróżnieniem i wzorowe zachowanie. Gratulacje!

Po uroczystym pożegnaniu klasy szóstej pani dyrektor wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i dyplomy. Nie zabrakło też Rodziców, którzy otrzymali listy gratulacyjne.
Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała uczennica klasy piątej – Weronika Szaflik – średnia ocen 5,64. Gratulacje!
Po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach, odebrali świadectwa promocyjne do następnej klasy i …rozpoczęły się długo oczekiwane przez wszystkich wakacje.

Opracowała: Beata Skibińska