Powrót do
galerii
Dzień Dziecka
1 czerwca 2017r.
Powrót do strony
głównej

Spotkanie ze strażakami z OSP w Rudzie i Rzechcie, oglądanie wozu strażackiego i sprzętu strażackiego oraz jazda dawnym wozem strażackim były głównym punktami programu Dnia Dziecka w naszej szkole. Nie zabrakło oczywiście zabaw przy muzyce, występu przedszkolaków z wszystkich grup i słodkiego poczęstunku dla dzieci. Dzień Dziecka w naszej szkole obfitował w wiele atrakcji. Na początek uczniowie obejrzeli występy przedszkolaków i mogli wspólnie pobawić się przy wesołej muzyce. Kolejnym punktem programu był słodki poczęstunek – dzieci mogły skosztować truskawek i chrupek zanurzonych w fontannie pełnej czekolady.
Atrakcją dla dzieci był sprzęt strażacki, z którym uczniowie mogli się zapoznać, oglądały samochód strażacki, do którego można było wsiąść, a nawet włączyć sygnał dźwiękowy, wraz ze strażakami OSP w Rzechcie jeździły dawnym wozem strażackim.

Nie zabrakło rozgrywek i zabaw ruchowych dla starszych uczniów na świeżym powietrzu, które zorganizowali p. Aneta Ciapcińska i p. Mateusz Ziarniak. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w wesołej rywalizacji. Wszyscy uczestnicy bardzo się starali i wzorowo wykonywali przygotowane zadania. Wszyscy bawili się wspaniale i chyba nikt się nie nudził. Na koniec strażacy ugasili nadmiar emocji zimnym strumieniem wody ze strażackich węży. Uczniowie w tym dniu mogli zjeść lody oraz przygotowane przez rodziców pyszne ciasta. To był wspaniały dzień pełen zabawy i uśmiechu.
Wszyscy nauczyciele życzą Wam, Dzieciaki, samych takich radosnych dni!!

Opracowała: Małgorzata Kowalczyk