Powrót do
galerii
Występ „Baśniowej Kapeli” dla przedszkolaków
- spektakl „Płatki Nieziemskiej Róży”
11 października 2018r.
Powrót do strony
głównej

W czwartek, 11 października, już od samego rana przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły w przedstawieniu, które wystawiła dla nas „Baśniowa Kapela” - duet artystów z okolic Krakowa. Dzieci nie tylko obejrzały niezwykle ciekawe przedstawienie pt. „Płatki Nieziemskiej Róży”, ale również aktywnie w nim uczestniczyły.

Przedszkolaki z uwagą śledziły perypetie małego Kaczorka Ka-ka i jego siostrzyczki Kaczusi, których niepokoje i lęki pomogła przezwyciężyć Nieziemska Róża. Ich przygody przypomniały przedszkolakom, że każdy z nas jest dobry i piękny, potrafi pokonać strach, uwierzyć w siebie, by spełnić swoje marzenia i np. zostać sławnym piłkarzem! Przedstawienie było niezwykle udane, mogliśmy poczuć się jak w prawdziwym teatrze, a dzieci chętnie wchodziły w interakcje z artystami.

Przesłanie spektaklu z pewnością zapamiętamy na długo, a piosenki których nauczyli nas artyści z Baśniowej Kapeli dostarczają nam wiele radości i bardzo chętnie je śpiewamy. Mamy nadzieję, że Baśniowa Kapela jeszcze kiedyś nas odwiedzi, z niecierpliwością czekamy na kolejne wartościowe i pouczające widowisko.

Opracowała: Małgorzata Kowalczyk