Powrót do strony
głównej galerii
Sportowa Żakinada 2010
- 21 stycznia 2010r
Powrót do strony
głównej

        Dnia 21 stycznia 2010 roku reprezentacja naszej szkoły pojechała na zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt „Sportowa Żakinada 2010”, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Łokietka w Sieradzu.
        Zawody sportowe rozpoczęły się o godzinie 9.00. Na początku przywitano wszystkie drużyny. Odbyło się losowanie grup. W pierwszej grupie znalazły się: Szkoła Podstawowa z Rzechty, Szkoła Podstawowa nr 10 z Sieradza i Szkoła Podstawowa ze Słomkowa Mokrego. W drugiej grupie znalazły się: Szkoła Podstawowa z Dąbrowy Wielkiej, Szkoła Podstawowa nr 4 z Sieradza, Szkoła Podstawowa nr 9 z Sieradza i Szkoła Podstawowa nr 1 z Sieradza. Walka była zacięta. Niestety, do następnej tury zawodów mogły przejść tylko 4 drużyny.
        Dnia 22 stycznia 2010r. odbyła się druga tura zawodów. Grupy, które przeszły kwalifikacje to: Szkoła Podstawowa ze Słomkowa Mokrego, Szkoła Podstawowa z Rzechty, Szkoła Podstawowa nr 9 z Sieradza i Szkoła Podstawowa z Dąbrowy Wielkiej. Każda z drużyn grała dwa mecze. Po męczącej walce odbyło się rozdanie nagród. IV miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa ze Słomkowa Mokrego. III miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Dąbrowy Wielkiej. II miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 9 z Sieradza. I miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Sieradza zdobyła Szkoła Podstawowa z Rzechty.
        Z takimi wynikami zakończyły się tegoroczne zawody w mini piłce siatkowej dziewczyn „Sportowa Żakinada 2010”.

Opracowała: Karolina Kamola
uczennica kl. VI

 

Mini piłka siatkowa dziewcząt
- 3 luty 2010r

 

        Dnia 3 lutego 2010 w Złoczewie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt. W konkursie brały udział cztery placówki: Szkoła Podstawowa ze Złoczewa, Szkoła Podstawowa z Warty, Szkoła Podstawowa z Jakubic i Szkoła Podstawowa z Rzechty. Dziewczyny, które pod kierunkiem pani Aleksandry Rubajczyk reprezentowały naszą szkołę to: Ola Krajewska, Karolina Kamola, Magda Witczak, Magdalena Ślipek, Paulina Kępniak, Karolina Kępniak, Julia Kamola, Klaudia Pawłat, Karolina Karczyńska i Klaudia Balcerzak.
        Publiczność idealnie spełniła swe zadanie. W całym budynku panowała bardzo miła atmosfera. Walka była zacięta, wszyscy walczyli do końca. I miejsce zdobyły dziewczyny ze Szkoły Podstawowej w Złoczewie, II miejsce Szkoła Podstawowa w Warcie, III miejsce nasze siatkarki, a IV miejsce Szkoła Podstawowa w Jakubicach.
        Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowała: Marta Ślipek
uczennica kl. VI

Kliknij na obraz, aby powiększyć