Rok szkolny
2017/2018

Powrót do strony głównej 



Przejdź do planu
Klasy „0” Klasy I Klasy III Klasy IV Klasy V Klasy VI Klasy VII

Czas trwania zajęć lekcyjnych Rozkład jazdy autobusu szkolnego



Klasa „0” - p. Jolanta Perdek Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
3 religia 0 0 0 0
4 0 0 0 0 j. ang.
5 0 0 j. ang. 0 0
6 0 0 religia 0 0



Klasa „I” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1   ew - 4 ew - 4 ew - 4 ew - 4
2 ew - 4 ew - 4 ew - 4 ew - 4 ew - 4
3 ew - 4 ew - 4 ew - 4 ew - 4 ew - 4
4 ew - 4 ew - 4 religia - 4 z. komp. - 1 religia - 4
5 plastyka - 4 j. ang. - 4     j. ang. - 4
6 z. komp. - 1      
7          



Klasa „III” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 ew - 5 religia - 5 z. komp. - 1 z. ruch. j. ang. - 5
2 ew - 5 ew - 5 ew - 5 ew - 5 plastyka - 6
3 ew - 5 ew - 5 ew - 5 ew - 5 ew - 5
4 z. ruch. ew - 5 ew - 5 ew - 4 ew - 5
5 j. ang. - 5 z. ruch.   religia - 5 z. komp. - 1
6          
7          



Klasa „IV” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1     matematyka - 5 informatyka - 1 j. polski - 6
2 informatyka - 1 religia - 3 z. z wych. - 6 j. ang. - 3 przyroda - 3
3 matematyka - 1 polski - 2 historia - 3 wych. fiz. - S j. ang. - 3
4 muzyka - 2 polski - 2 j. polski - 2 religia - 3 matematyka - 1
5 przyroda - 1 matematyka - 1 technika - 5 polski - 2 wych. fiz. - S
6 wych. fiz. - S j. ang. - 5   plastyka - 5 wych. fiz. - S
7          



Klasa „V” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 przyroda - 2   plastyka - 6   matematyka - 3
2 muzyka - 2 matematyka - 1 j. ang. - 2 wych. fiz. - S j. polski - 2
3 WDŻ - 2 z. z wych. - 6 matematyka - 1 j. polski - 2 przyroda - 1
4 religia - 5 informatyka - 1 przyroda - 3 j. polski - 2 wych. fiz. - S
5  j. polski - 2 technika - 5 wych. fiz. - S matematyka - 1 religia - 5
6  j. polski - 2 wych. fiz. - S   historia - 2 j. ang. - 2
7 j. ang. - 2      



Klasa „VI” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 muzyka - 3 przyroda - 3 j. angielski - 3 j. angielski - 5 przyroda - 1
2 przyroda - 6 wych. fiz. - S j. polski - 3 matematyka - 1 j. angielski - 5
3 j. polski - 3 matematyka - 1 religia - 6 informatyka - 1 WDŻ - 6
4 z. z wych. - 3 historia - 3 historia - 6 wych. fiz. - S j. polski - 3
5 wych. fiz. - S j. polski - 3 matematyka - 3 j. polski - 3 matematyka - 3
6 religia - 5 plastyka - 3 wych. fiz. - S j. polski - 3  
7   zaj. techniczne - 3      



Klasa „VII” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 matematyka - 1 matematyka - 2 geografia - 2 j. polski - 2 geografia - 2
2 j. niemiecki - 3 j. polski - 2 informatyka - 1 j. polski - 2 matematyka - 1
3 muzyka - 6 religia - 3 j. angielski - 2 j. angielski - 3 j. polski - 2
4 fizyka - 1 wych. fiz. - S fizyka - 1 matematyka - 5 historia - 2
5 religia - 3 historia - 2 j. polski - 2 wych. fiz. - S z. z wych. - 2
6 j. angielski - 3 chemia - 2 j. niemiecki - 5 wych. fiz. - S biologia - 5 
7 plastyka - 3 biologia - 5 wych. fiz. - S   chemia - 1

Czas trwania zajęć lekcyjnych Do góry
Godzina Od - do
1 08.10 - 08.55
2 09.00 - 09.45
3 09.55 - 10.40
4 10.45 - 11.30
5 12.00 - 12.45
6 12.50 - 13.35
7 13.40 - 14.25
   



Rozkład jazdy autobusu szkolnego
w roku szkolnym 2017/2018
Do góry
Godzina Miejscowość
Przyjazd autobusu do szkoły
6.35 Kamionaczyk
6.40 Grądy
6.45 Sucha
6.50 Ruda (p. Sowała)
6.55 Ruda (OSP)
7.00 Mnichów
7.05 Ruda3
7.10 Męka (SP)
7.15 Męcka Wola
7.25 Podłężyce
7.35 SP Rzechta
7.40 Polków
7.45 Grabowiec
7.48 Dębowiec
7.50 Stawiszcze
7.55 Rzechta
Odjazd autobusu ze szkoły
I kurs
13.45 Rzechta
13.50 Stawiszcze
13.52 Dębowiec
13.55 Grabowiec
14.00 Polków
14.05 Podłężyce
II kurs
14.30 Rzechta
14.35 Stawiszcze
14.37 Dębowiec
14.40 Grabowiec
14.45 Polków
14.50 Podłężyce
14.55 Męcka Wola
15.05 Ruda3
15.07 Ruda2
15.10 Ruda1
15.15 Sucha
15.20 Grądy