Rok szkolny
2018/2019

Powrót do strony głównej 



Przejdź do planu
Klasy „0” Klasy I Klasy II Klasy IV Klasy V Klasy VI Klasy VII Klasy VIII

Czas trwania zajęć lekcyjnych Rozkład jazdy autobusu szkolnego



Klasa „0” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
3 0 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0
5 0 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0
7 LOG        
8 LOG        



Klasa „I” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 ed - 5 ed - 5 ed - 5 ed - 5 ed - 5
2 ed - ruch. ed - 5 ed - 5 ed - 5 ed - ruch.
3 ed - 5 ed - 5 ed - ruch. ed - 5 ed - 5
4 ed - 5 informatyka - 1 ed - 5 informatyka - 1 j. ang. - 4
5 religia - 5 j. ang. - 4   zaj. rozw.  
6          
7          



Klasa „II” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 ed - 4 ed - 4 ed - 4 ed - 4 ed - 4
2 ed - 4 ed - 4 ed - 4 ed - 4 ed - 4
3 ed - 4 ed - ruch. ed - 4 ed - 4 ed - 4
4 religia - 4 j. ang. - 4 informatyka - 1 ed - ruch. ed - ruch.
5 j. ang. - 4 informatyka - 1 kk religia - 4 zw. J. a./zw.
6         gry i zabawy
7          





Klasa „IV” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1   matematyka - 1 przyroda - 3 matematyka - 1 technika - 1
2 matematyka - 1 j. ang. - 3 wych. fiz. - S wych. fiz. - S plastyka - 7
3 wych. fiz. - S j. polski - 3 j. polski - 3 j. polski - 3 wych. fiz. - S
4 muzyka - 3 historia - 3 godz. wych. - 7 informatyka - 1 j. polski - 5
5 przyroda - 3 religia - 5 informatyka - 1 j. ang. - 5 j. ang. - 5
6 religia - 5 SKS j. polski - 5   matematyka - 1
7     k. j. polski   k. matem. - 5
8 teatr *        



Klasa „V” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 matematyka - 1 plastyka - 7 historia - 1 historia - 2 religia - 3
2 religia - 7 matematyka - 1  j. polski - 2 matematyka - 3 technika - 3
3 muzyka - 3  j. polski - 2 WDŻ - 5 wych. fiz. - S biologia - 1
4 wych. fiz. - S geografia - 5 j. ang. - 5 j. polski - 2 j. angielski - 7
5  j. polski - 2 wych. fiz. - S godz. wych. - 5 j. polski - 2 matematyka - 3
6 j. ang. - 3 informatyka - 1 wych. fiz. - S informatyka - 1  
7 Z.W.J.P.     z.j.ang. 1/ k. mat. 5
8 teatr *      



Klasa „VI” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 religia - 3 j. polski - 2 wych. fiz. - S technika - 7 j. polski - 2
2 muzyka - 3 godz. wych. j. angielski - 1 matematyka - 2 WDŻ - 5
3 matematyka - 2 plastyka - 7 j. polski - 2 j. polski - 2 przyroda - 3
4 j. polski - 2 wych. fiz. - S j. polski - 2 wych. fiz. - S historia - 2
5 wych. fiz. - S historia - 2 matematyka - 3 przyroda - 3 matematyka - 2
6 informatyka - 1 religia - 5 przyroda - 3 j. angielski - 3 j. angielski - 5 
7 Z.W.J.P. informatyka - 1     z.j.ang. 1
8 teatr *        



Klasa „VII” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 wych. fiz. - S j. angielski - 3 geografia - 7 wych. fiz. - S biologia - 7
2 matematyka - 2 religia - św historia - 7 j. polski - 7 chemia - 1
3 biologia - 1 wych. fiz. - S fizyka - 1 fizyka - 1 religia - 7
4 chemia - 1 matematyka - 7 wych. fiz. - S j. angielski - 5 matematyka - 7
5 muzyka - 6 historia - 6 j. polski - 2 matematyka - 7 geografia - 7
6 j. polski - 6 polski - 2 informatyka - 1 godz. wych. - 6 niemiecki - 7
7 plastyka - 3 plastyka - 2 niemiecki - 3   polski - 2
8 teatr * Z.W.J.P. doradztwo - 2    



Klasa „VIII” Do góry
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 matematyka - 2 wych. fiz. - S historia - 2 fizyka - 1 wych. fiz. - S
2 WDŻ - 6 j. polski - 2 geografia - 3 informatyka - 1 j. polski - 2
3 religia - 7 fizyka - 1 j. angielski - 7 j. angielski - 7 j. polski - 2
4 j. angielski - 7 historia - 2 matematyka - 3 matematyka - 3 chemia - 1
5 chemia - 1 matematyka - 3 wych. fiz. - S wych. fiz. - S biologia - 1
6 j. polski - 2 GdD religia - 2 j. polski - 2 ed. dla bezp. - 3
7 WOS - 3   doradztwo - 2 godz. wych. - 2 j. niemiecki - 3
8 WOS - 3   j. niemiecki - 3 GdD j. polski - 2 GdD j. angielski

Czas trwania zajęć lekcyjnych Do góry
Godzina Od - do
1 8.10 - 8.55
2 9.05 - 9.50
3 10.00 - 10.45
4 10.50 - 11.35
5 11.50 - 12.35
6 12.50 - 13.35
7 13.40 - 14.25
8 14.30 - 15.15



Rozkład jazdy autobusu szkolnego
rok szkolny 2018/2019
Do góry
Godzina Miejscowość
Przyjazd autobusu do szkoły
6.50 Kamionaczyk
7.00 Grądy
7.05 Sucha
7.10 Ruda
7.12 Ruda (OSP)
7.15 Mnichów
7.20 Ruda 3
7.25 Męka (SP)
7.30 Męcka Wola
7.40 Podłężyce
7.45 SP Rzechta
7.50 Polków
7.55 Grabowiec
7.57 Dębowiec
8.00 Stawiszcze
8.05 Rzechta
Odjazd autobusu ze szkoły
I kurs
13.45 Rzechta
13.50 Stawiszcze
13.52 Dębowiec
13.55 Grabowiec
14.00 Polków
14.05 Podłężyce
II kurs
14.35 Rzechta
14.35 Stawiszcze
14.37 Dębowiec
14.40 Grabowiec
14.35 Polków
14.50 Rzechta
14.55 Podłężyce
15.00 Męcka Wola
III kurs
15.20 Rzechta
15.22 Stawiszcze
15.25 Dębowiec
15.28 Grabowiec
15.35 Polków
15.40 Podłężyce
15.50 Ruda 3
15.52 Ruda 2
15.55 Ruda 1
16.00 Sucha
16.05 Grądy